Far Cry 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Far Cry 2 mne:
Příjemně překvapil 9 %  16%  [ 9 ]
Splnil očekávání 10 %  17%  [ 10 ]
Zklamal 13 %  23%  [ 13 ]
Nezklamal, nenadchnul 17 %  30%  [ 17 ]
Crysis forever! 7 %  12%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 56

Odeslat příspěvekod Rambo 20. 7. 2007 22:44

Druhý díl velmi povedené ostrovní akce.

Ubisoft oficiálně oznámil, že se již pracuje na Far Cry 2 pro PC. Vydání je prozatím naplánováno na léto 2008. Jak jistě všichni víte, jde o pokračování populární 3D střílečky z roku 2004, za kterou stálo mladé německé studo Crytek. Ti však momentálně pro EA tvoří hru Crysis, a tak Ubisoft druhý Far Cry svěřil svému Montrealskému týmu.

"První díl značil jistou revoluci ve svém žánru. Jsme si jistí, že jej dvojka dokáže minimálně napodobit, a opět pomůže k revolučnímu posunu v oblasti FPS (First-Person Shooter)," říká John Parkes z oddělení marketingu v Ubisoftu. Bližších detailů bychom se podle něj měli dočkat co nevidět. Snad to bude již na Lipské Games Convention koncem měsíce srpna.


Převzato z Hratelně.cz



No už se moc těším až tato skvělá akcička výjde
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 20. 7. 2007 23:36

Uz tady jeden topic o FC2 je, ale to nic nemeni na tom, Crysis tuhle hovadinku deklasuje.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jackal 21. 7. 2007 08:39

Já si myslím, že je třeba dát šanci FarCry 2, když vyšla jednička, tak předběhla vše co mohla a pořád si drží super grafiku. :wink:
Nazvad hru FarCry 1/2 hovadinkou, se mi jeví jako slabé. :wink:
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 7. 2007 08:56

Far Cry 2 není od autorů Far Cry, ti vyvíjejí Crysis...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 7. 2007 09:03

Far Cry je nejlepsi 3D akcni hra kterou jsem mel moznost dohrat.. Technicky vzato druhe FC je Crysis (akorat tam meli nejake tahanice s pravy, asi neco jako Flashpoint vs ArmA), a tak ho i beru, protoze ho dela Crytek.
Far Cry2 bude delat nekdo uplne jiny, takze zachovan zustane jen nazev, s FC1 to nema nic spolecneho.
Ale treba jim to vyjde, ja si myslim ze Crysis bude o dost lepsi.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 21. 7. 2007 11:02

Paráda máme tu dva topicy o stejné hře :)
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pentapi 21. 7. 2007 11:04

Far Cry me nebavil, a bavit ani enubde... (a navic mame slaboucky pocitacek...)
pentapi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ted 21. 7. 2007 11:32

HAck_SG píše:Paráda máme tu dva topicy o stejné hře :) /quote]

Rovnou 3 :) Jinak sem na FC2 zvědavej, ale už to asi nebude to staré FC, zvlášť když to dělá někdo jiný...
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 22. 7. 2007 16:22

Far Cry natrhne Crysisu *****
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 22. 7. 2007 17:07

A to z čeho usuzuješ Far Cry 2 budou dělat ti co něměli s FC vůbec nic společného a Crysis budou dělat tvůrci FC takže vlastně Crysis by měl být jakoby FC 2 možná nás FC 2 překvapí ale nemůžeme v žádném případě rovnou říct že Crysisu natrhne *****
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 22. 7. 2007 17:30

Weightlifter: stejne jako je dost tezke napsat opak... obe firmy umi udelat velmi kvalitni hry :)

jinak Ubisoft uz si castecne Far Cry osahal na Xboxu a nedopadlo to snad nijak spatne...

"Well, it turns out that for starters, developer Ubisoft Montreal threw Far Cry out the window and created a new game from the ground up, one designed to take full advantage of the Xbox's hardware. That's all well and good, but what everyone didn't expect was that Ubisoft Montreal would create a game that's even better than Far Cry, and considering how good Far Cry was, that's saying quite a lot." - Gamespot
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 22. 7. 2007 18:15

Naštvali mě, zamkli mi můj topic o téhle hře a tenhle duplicitní nechali :twisted:

//kdybych to uměl sloučit,tak to udělám :? -Jezek
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 22. 7. 2007 18:31

Podle mě Far Cry2 bude lepší než Crysis. Mě osobně bavil dost aji Far Cry 1 tak se uvidí
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 22. 7. 2007 20:22

I mě bavil Far cry no však uvidíme pecky by měly být obě i Crysis i FC 2 ale uvidíme
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 24. 7. 2007 08:35

To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků