Diablo 2

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Larzuk 1. 9. 2005 16:45

Ahoj rád hraju RPG a nejvíce Diablo 2 Hraju ho už pár let
Mám assassinku na 66lvl.,Druida 54.lvl a Paladina 72.lvl.Jestli
si chce někdo zapařit 1.11 tak mi napište na larzuk@centrum.czOdepište co myslíte o Diablu. :lol: :lol: :D :mrgreen:
Larzuk
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 1. 9. 2005 17:01

Myslim ze je to jedna z nejlepsich PC her co kdy byly, a celkove hra s nejlepsi replaybility vubec. 8) Co se tyce hrani tak uz jsem se opravdu nabazil. Hlavne ty vycerpavajici multiplayery mi stacily. :mrgreen:
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Larzuk 1. 9. 2005 17:13

Tak to jo multiplayer je wwwooowww.
Hello my friend !!!!
Larzuk
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hypnox 1. 9. 2005 17:17

Diablo je moje nejoblibenejsi hra mam nekromanta na 83 lvl.
hypnox
First Blood

Odeslat příspěvekod Larzuk 1. 9. 2005 17:23

tak to seš dobrej
Hello my friend !!!!
Larzuk
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 9. 2005 18:29

Diablo 1 bylo mnohem lepší. Dvojka je zbytečně "složitá" (není to to správné slovo, ale nejlépe vystihuje moje pocity). Je tam moc dovedností a moc rozhodování. Akční RPG má být dinamické a ... a akční a nemá se zpomalovat nějakým vybíráním z desítek dovedností. Tohle je můj názor a vůbec to neznamená, že Diablo 2 je pro mě nějakej propadák - to vůbec ne, taky sem ho zařadil v jiné části tohoto fóra na páté místo v mém žebříčku nejoblíbenějších her (hned za jedničku). Bohužel mě po nějaké době hraní prostě začne nudit (speciálně otravné je okolí Luth Gholeinu a džungle) a to se mi u jedničky nestalo ani po třetím dohrání.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnachronyX 26. 9. 2005 18:54

Asi budu za heretika nebo remcala, ale je to dost nudná hra. Například takový Revenant mi přišel o dost zábavnější (škoda jen, že ho tvůrci nedotáhli do původně zamýšlené podoby). Prostě nekonečné klikání myší, rpg element smrsknutý do vývoje postavy (nijak zvlášť propracovaného) a sem tam plnění nějakého toho triviálního questu. Jediné, co je na té hře celkem dobré, je prostředí a občas i atmosféra, ale i v tomhle ohledu existují mnohem lepší hry (např. nepřekonaný a nepřekonatelný Planescape - Torment). Na replaybilitu kašlu, rpg je pro mě synonymem pro hru s hlubším záběrem (atmosféra, příběh, vztahy mezi postavami, něco k zamyšlení atd.), a to Diablo úplně postrádá. Prostě je to jen realtime Nethack, hack'n'slash, nic víc.
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 9. 2005 19:39

Teď si vystihl přesně podstatu Diabla a akčního RPG jako takového, kterou Diablo 2 mírně překračuje. O tom prostě ty opravdu akční RPG jsou - klikej, klikej, zabíjej, rozděl body, klikej, zabíjej. Na odreagování a multiplayer dobrý, ale na delší hraní nic moc. O příběh tam vůbec nejde a proto se tento podžánr odlišuje. Pokud jde někomu o příběh tak jde, jako ty, za jinými kousky z žánru normálního RPG (třeba pro někoho jen těžko stravitelný Planescape - trvalo mi skoro 4 roky, než sem ho dokázal pochopit a na jeden zátah dohrát - za 3 týdny).
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 27. 9. 2005 06:14

Nééééééé, Diablo už néééééééé, omg, co já se nahrál téhle hry, co já se nahledal v prvním díle Godly Plate of Whale AC 200 +100 HP a stejně nenašel... (ale Messerschmita jsem našel po tejdnu) A jenom kvůli dvojce jsem kdysi koupil úplně nový počítač... skvělá hra... Ačkoliv je to jenom šílená klikačka, je to hra, kterou jsem hrál nejdéle (pokud nepočítám MMORPG).
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 27. 9. 2005 14:34

To ja mam par charakteru pres 90 level...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Larzuk 4. 10. 2005 12:44

můj lvl stoupl na 91 takže už mám dost
Hello my friend !!!!
Larzuk
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 4. 10. 2005 19:10

Jo a taky ho ted nekdy pres vikendy hrajeme ve trech pres hamachi...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 31. 10. 2005 14:44

Diablo hraju už od jedniček a hned po vidání LoD sem najel na D2... Je to to nejlepší co sem kdy hrál, a že je monotónní... Tím líp alespoň nemusíte přemýšlet a jen se bavit, teď už hraju půl roku po netu (Gwod2), nedávno jsem všechny postavy krom nosičů smazal a začal znova... Teď mám chargera na 74 a bonemancera na 84 (3 dny starý)...
Hraje ještě někdo na Gwodu?
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Larzuk 5. 11. 2005 01:09

Já se tam teď chystám ,ale zatím
pařím na realmu Javor a ANTIK :twisted:
Hello my friend !!!!
Larzuk
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 11. 2005 19:49

Zrovna včera sem začal Sorcererku, takže je teprve na 10. úrovni, ale měl sem i postavy na vyšších úrovních - Assassinku na 65., Nekromancera na 70. a ještě další. Bohužel jsem o ně přišel při různých pádech disků.
On-line nehraju, protože nemám originál. Nechce se mi kupovat původní Diablo 2 a datadisk zvlášť a tak čekám, až to budou za rozumnou cenu (do 1000 Kč) prodávat dohromady.
Používáte někdo ATMU?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků