Baby a hry

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod secta 2. 1. 2006 18:35

Čo si o tom myslíte? Prečo nehrajú ženy toľko čo muži? A čo tých pár čo hrajú? Čo ich k tomu vedie?
secta
First Blood

Odeslat příspěvekod elfkam66 2. 1. 2006 18:37

Většina neumí s PC,takže nehrajou nebo je ty hry vubec nezajimaji. A ty co hraji,ty se mi libi. Ale vetsinou to moc neumi :D
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 1. 2006 18:41

Ty co znám osobně hrajou tak maximálně The Sims 2 a ty co znám z Lineage 2 jsou buť vdané nebo zku*veně daleko :lol: Takže v tomhle vám moc nepmůžu :) (BTW Myslíte, že se dá sbalit baba na nové The Sims? :lol: )
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 1. 2006 18:44

Zatím jsem se skoro nesetkal s babami které hrajou ale když už tak opravdu sims...ikdyž na silvestra je mě jedna kámoška říkala jak doma fičí NFSU a že ji to moc baví a synci co proti ní hráli tak prý neměli šanci...:-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 2. 1. 2006 18:47

Já jsem se setkal s holkama u Vietcongu(MP),Ultima aj.
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 2. 1. 2006 18:51

No, řekl bych, že je to trošku jinak. Hry jsou zaměřeny na pánskou šást populace a pro dámy jsou svým způsoběm nezajímavé. Výjimkou jsou třeba The Sims, kdy na hře dělal tým složený přibližně napůl z žen a mužů. Jen se ale podívejte na slavné herní vývojáře. Kolik dkoážete vyjmenovat žen? A myslíte si, že by muži byli schopni stvořit hru pro ženy? Bohužel tomu tak není (i když mě osobně to až tak netrápí, hry pro muže mi nevadí, že :twsited:), ale možná časem se dočkáme zajímavých her pro všechny.
Je třeba jasné, že ženy budou hrát raději RPG, případně MMORPG, než střílečky, ale výjimky se vždy najdou.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 2. 1. 2006 19:43

Tak to pozor, muj kamos ze stredni ma sestru, je ji 15, naposledy si davala Soldier of Fortune 2, chtela po me navod protoze se nekde sekla, jinak hry hraje porad... :mrgreen:
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 1. 2006 20:08

kde ta střední je? To děvče je přibližně v mojem věku :mrgreen:
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gree.n 2. 1. 2006 20:17

jasne že sú aj výnimky... :mrgreen: ale zase niektoré baby (napr. moje spolužiačky) sú také..neviem jak to nazvať...oni to normálne že odsudzujú! to fakt neznášam...napr. že "ona je úplne blbá, furt len hrá a počítače a iné blbosti ju zaujímajú viac ako handry!" a tak...
gree.n
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Standa 2. 1. 2006 20:47

Ertefol píše:kde ta střední je? To děvče je přibližně v mojem věku :mrgreen:e/quote]
Ostrava :mrgreen:
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 1. 2006 20:53

Standa píše:
Ertefol píše:kde ta střední je? To děvče je přibližně v mojem věku :mrgreen:e/quote]Ostrava :mrgreen:

hmm hodina jízdy autem :mrgreen:

EDIT: Tak možná půl hodiny :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 2. 1. 2006 21:10

Ertefol píše:
Standa píše:
Ertefol píše:kde ta střední je? To děvče je přibližně v mojem věku :mrgreen:e/quote]Ostrava :mrgreen:

hmm hodina jízdy autem :mrgreen:

EDIT: Tak možná půl hodiny :) /quote]
Pral bych ti setkat se s ni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 2. 1. 2006 21:34

baby hraju... a stale :>)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 2. 1. 2006 21:45

jj napr. moje kamoska denne hraje NFS MW :shock: :shock:
fales
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 2. 1. 2006 22:36

Moja sestra hrá... len Solitaire. Pamätám sa na márne pokusy ju čokoľvek naučiť... :mrgreen:
Ale sú aj hry čisto pre dievšatá, nejaké maľovátka a obliekanie a Barbie(TM)... fuj!
Fever
Rampage

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků