Jake RPG

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spike18 3. 2. 2008 00:54

Doufam, ze nenastvu adminy :D ale, nezna nekdo podobne RPG jako Gothic, Oblivion, nebo Vampire: The Masquarade Bloodlines? HLavne at neni klikaci, pokud mozno pohled 1., nebo 3. osoby, jednoduchy system levelingu a hlavne v cestine, pripadne aby na nej existovala cestina.
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 2. 2008 00:58

takzo radit, ked si uz vymenoval prakticky spicky zanru 8) co takto Zaklinac? alebo velmi dobre su Knights of the Old Republic (KOTOR) 1 i 2, perfektne je este Fable, zaujimave moze byt Jade Empire. Skoro vsetky menovane som hral a dohral a mozem vrelo odporucat (Oblivion, Zaklinaca, Jade Empire - tie som vsak este nehral...)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spike18 3. 2. 2008 01:04

Zaklinace jsem videl u kamose a nejak mne to nechytlo, melo to strasne neprirozene ovladani. O tech Kotorech a Fable jsem premyslel, jeste jsem zapomnel dodat a nevim, jak napsat srozumitelne, ale neni to udelano tak jak treba v Morrowindu, ze kdyz mas maly skill, tak muzes nepritele mlatit mecem po hlave, ale hra se chova jako by ses nestrefil? Jde mi o to, aby to bylo jak napr. v Gothicu, kdyz mas maly skill, tak nepritele pizlas dlouho, ale hp mu ubyvaji. Snad jsi to nejack pochopil :))
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 2. 2008 01:09

pochopil, myslim, ze tvojim poziadavkam by mohlo vyhovovat Fable, nepriatel ranu sice sem tam odrazi, ale to sa stava malokedy, (alebo vobec? uz je to davno...), navyse relativna linearnost a arkadovost tejto hry je myslim, prave to, co pozadujes. Len rozjazd hry je trocha pomalsi, to moze cloveka odradit, ale neskor sa to rozbehne v porciu poriadnej zabavy :wink: . Vsak skus, za to nic nedas... este taka noticka: Goticy patria k mojim oblubenym hram, a Fable som hral v lete minuleho roku, a velmi sa mi pacilo. 8)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spike18 3. 2. 2008 01:12

Diky, vyzkousim ;)
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 3. 2. 2008 01:13

Thowt1: zkus Jade ... kdyz od toho nebudes cekat zazraky, tak muzes byt celkem spokojeny
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 2. 2008 01:16

mam to v plane 8) (ale toho mam viac, ako stiham :? )
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 3. 2. 2008 09:46

Já bych si někdy chtěl zahrát RPG z pohledu 2. osoby :D

spike: dej Zaklínači šanci, je to skvělá hra! Fable je poměrně akční a soubojově primitivní záležitost...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 3. 2. 2008 10:05

Ovládání v zaklínači je tak intuiivní že se ho naučí ovládat snad i cvičená vopice za pět minut.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 2. 2008 10:06

Pipin píše:... Fable je poměrně akční a soubojově primitivní záležitost...i/quote]
ved prave 8)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 3. 2. 2008 10:46

PC: cvicena opice mozna ... normalni clovek je na tom hur
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 3. 2. 2008 10:56

-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 3. 2. 2008 11:07

Normální člověk to zvládne za pět minut, stačí si projít tutorial. Opět to opakuju:

Zaklínač se musí hrát výhradně z 3rd pohledu

Z-silný styl
X-rychlý styl
C-skupinový

meče doporučuji namapovat na num klávesnici.

Ocelový na lidi a později mutanty
Stříbrný výhradně na nadpřirozené bytosti

Hodí se používat znamení, minimálně Aard-jakmile srazíte nepřítele na zem Geralt ho probodne. Funguje to na 75% nepřátel. Další užitečné znamení je oheň. Tyhle dvě jsem používal nejčastěji.

Nepřátelé se opakují, není vůbec nic složitého si je zapamatovat.

Jakmile kliknete na nepřítele tak se objeví buď přeškrtlý meč (tím pádem máte špatný styl) nebo meč a máte dobrý styl, jakmile se z ikonky meče stane ohnivý kliknete a Geralt sekne. Pak stačí počkat až se zase objeví ohnivý meč a zase kliknete. Sekne už 2x silněji. V podstatě to není nic jiného než moderní - lock - fire jako třeba v F-16,Abramsu nebo Gripenu...Pokud z toho máte obavy dejte si zaklínače na nejlehčí obtížnost.

To je celé kouzlo Zaklínače-opravdu složitost sama.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 2. 2008 14:30

Spajku spajku taky zlobíš...to si měl Morra i Gotika na easy...jinak by jsi se k tomu mlácení slámy a pižlání ani nedostal(1-2 ranky a máš vykmínováno ,pochopitelně,,Ty,,...,že...) a hmmm v Oblivionu si ze začátku můžeš,,dát,,taky jenom krysu ,kraba či skřeta...a na začatku Morra musíš vymazlit Postavu(např.Tower+redguard...) a pak Ti na Hlavu spadne Dědek
s bleskovým mečem (a zbytek ukradneš a vyhandluješ)...tož oč gou ,taky musíš vědět kam seknout!,He...
podržím myšítko(Kryt+větší pecka...) a plesknu ho naspodek(s plnou Zelenou!...)...při Auto-vybraném TOP úderu(+naleju do sebe,,Síla flašku,he!,,) to máš bez práce s přemýšlením...jak ho praštit...Vamp.Masquarada I.s Golémem v Prague se mi líbila víc než VMB II...zlobíte chlapci a 8/16 Bita na Vás...STarec Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 2. 2008 19:38

Zkus Fable,pokud Ti nevydí vyloženě pohádkové zpracování,budeš nadšený.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků